pozycjonowanie poznań

Cennik

Pakiety adsowni

Jasne zasady, czytelne warunki i prosta umowa. Wiesz, ile zapłacisz i co zyskasz. Poznaj przykładowe pakiety usługi Google Ads.

Dla osób indywidualnych

Poznaj poszczególne rodzaje reklam i wybierz swój pakiet Ads.

Pokaż cennik

Dla sklepów internetowych

Reklamy Ads dla Twojego biznesu. Celnie i skutecznie.

Pokaż cennik

Dedykowana oferta

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny i indywidualnego podejścia? Sprawdź pakiety dedykowane. Zapytaj o idealnie skrojoną ofertę.

Pakiet dedykowany - oferta indywidualna

Każdy Klient ma inne potrzeby i cele, jakie chce osiągnąć przy pomocy reklam Ads. Wiemy o tym, dlatego oferty w adsowni przygotowujemy na miarę. Napisz do nas, a otrzymasz indywidualną wycenę kampanii, opartej na konkretnych słowach kluczowych.


Pakiet dedykowany - oferta e-commerce

Dzięki Google Ads, sklepy internetowe mają możliwość prezentacji swojej oferty i precyzyjnego dotarcia do Klientów, którzy w danym momencie poszukują konkretnego produktu. Czekamy na wiadomość, aby móc przygotować dla Ciebie dopasowany pakiet adsowni.

Rozmawiamy

01

Rozmawiamy
Całkowity koszt danej kampanii jest znany po wcześniejszej rozmowie z Klientem. Wiemy, że każdy ma inne potrzeby, dlatego wychodzimy im naprzeciw, a zasady współpracy ustalamy indywidualnie.
Wybieramy frazy

02

Wybieramy frazy
Podczas naszej współpracy wspólnie dobieramy najlepsze frazy, w pełni odzwierciedlające Twoją ofertę. Tylko precyzyjne dopasowanie, gwarantuje najlepsze efekty.
Doradzamy

03

Doradzamy
Kampanie Ads wymagają nie tylko indywidualnego podejścia, ale również odpowiedniej wiedzy na temat ich mechanizmów oraz sposobów działania. Skorzystaj z pomocy specjalistów adsowni.
Odpowiadamy

04

Odpowiadamy
Chcesz zmieścić się w określonym budżecie? Nie wiesz czy frazy, które wybrałeś wiążą się ze wzrostem wydatków na kampanię? Wypełnij formularz - zapytaj o wycenę Twoich fraz i indywidualną ofertę.